10. dets. 2018

Märjamaa Kapp 2018.a.

07. detsembril maadlesime Märjamaal. Tubli ja kindla I koha saavutas Markus Mikk Mölder. II koha saavutas Ronald Priimägi. III kohad võitlesid välja Tristan Kalaus, Tomi Olek ja Veli Pütsepp. Carl Olek murdis ka vägevalt, kuid temale seekord 5. koht. Tubli kogemuse võrra said rikkamaks Aaron, Loit ja Rihhard. Õnnitleme!

1. dets. 2018

Uued klubisärgid saadaval!

Trükisoojad särgid klubiliikmetele, lastevanematele, toetajatele ja pöidlahoidjatele! Saadaval kõik meeste, naiste ja lastesuurused. Materjal: puuvillane (vaid musta värvi särgid), segamaterjal – bambus 50% / viskoos 50% (must/sinine), spordisünteetika (vaid sinine). Meestenumbrid: XXL, XL, L Naistenumbrid: L, M, S Lastenumbrid: 6a alates Särgi hind: 14.90 Kaugemale saates lisandub postikulu. Telli kohe 509 0868

19. nov. 2018

39. Vooremaa maadlusvõistlused.

Täna maadlesid Palusalu poisid Jõgeval Vooremaa võistlustel. Mikk saavutas kindla esikoha. III kohad võitlesid välja Aaron ja Argo. Tubli 5. koha saavutas Tristan. Carl, Cristian, Tomi ja Mihkel said kuhjaga kogemusi. Õnnitleme tegijaid ja kiidame võistluse korraldajaid!

5. nov. 2018

A. Abergi mälestusvõistlused 2018

03. novembril maadesime Kallaveres Aleksander Abergi mälestuseks. Läks päris hästi. I koha saavutas kindlalt Markus Mikk Mölder kehakaalus kuni 45 kg. Teise koha samas kaalus saavutas Aaron Tõnismaa. Teise koha sai veel Siim Kivi -38 kg. Kolmandad kohad võitlesid välja Carl Olek -22 kg., Tomi Olek -26 kg. ja Mihkel Peitel -29 kg. Igati tublilt maadles Veli […]

17. okt. 2018

Gustav Vahari VIII mälestusvõistlused

29. septembril maadlesime Lihulas. Poisid olid väga tublid. I koha saavutasid Veli Pütsepp ja Markus Mikk Mölder. III koha võitles välja Aaron Tõnismaa. Loit Pütsepp jäi seekord VII kohale. Palju õnne võitjatele ja tänud tublidele lastevanematele !

16. okt. 2018

24. Vigala Lahtine Matt

06. oktoobril maadlesid meie tublid õpilased Kivi-Vigalas. Läks hästi. II koha saavutas Tomi Olek, III koha said Tristan Kalaus ja Veli Pütsepp. Carl, Loit ja Cristian esikolmikusse seekord ei mahtunud. Tüdrukutest said II koha Anastassia Agronomova ja Liina Stsyuk. Õnnitleme !

24. sept. 2018

Leo Kreinini mv-d 2018.a.

Täna 22. sept. maadlesid Kristjan Palusalu Spordikooli noored mehepojad Paikusel Leo Kreinini mälestusvõistlustel. Tubli I koha said Hendrik Kuusik ja Aaron Tõnismaa. II koha saavutas Tomi Olek ja III koha Tristan Kalaus. Igati tublilt murdsid Carl, Crhistian, Loit, Veli ja Siim. Õnnitleme medalivõitjaid ja lohutame kaasvõistlejaid. Tule maadlema !

17. sept. 2018

Eduard Pütsepa mv 2018

Laupäeval 15. septembril maadles tublilt meie Veli Pütsepp, kes saavutas oma kehakaalus igati hea II koha. Muideks Eduard Pütsepp oli Velile vanavanavanaonu. Palju õnne Velile!

24. aug. 2018

Kurgjärve suvelaager 2018

Suvel olime rõõmsalt laagris Haanjamaal Kurgjärve spordibaasis. Oli ilus ilm ja sportlik olemine. Mõned fotod galerii alt.

Uus hooaeg 2018/2019

Tere head Palusalu Spordikooli sõbrad! Alustame meie uut hooaega esmaspäeval 03. septembril ikka samas kohas Nõmmel ja samadel kellaegadel. Tulge kohale ja murrame koos edasi. Haara sõbral ka käest! Lisainfot treener Meeliselt tel 509 0868

14. mai 2018

Kehtna Liud 2018

Täna 12. mai kaunil kevadpäeval maadlesime Raplas Kehtna Liud auhindadele. I koha sai Veli, II koha said Carl, Aaron, Janno ja Mikk. III koha said Cristian, Hendrik ja Loit. Gregor, Siim ja Tristan seekord kahjuks kolme parema sekka ei mahtunud. Õnne poistele! Tuhat tänu võistluse korraldajatele maadlusklubile Hammerlock ja hr. Leon Reitsak.

16. apr. 2018

Vändra Matt 2018

Meie poisid maadlesid 14.aprillil Vändras. Kõige tublim oli Markus Mikk Mölder, kes kehakaalus +40 kg. saavutas 23 poisi seast tubli II koha. III kohad said Veli Pütsepp, Janno Iljas, Mattias Mõttus ning Kalle Iljas. Teised poisid kahjuks seekord auhinnalisele kohale ei platseerinud. Aga võite ja kogemusi saime küll juurde. Õnnitleme siis paremaid ja kiidame kõiki, […]