19. okt. 2020

Presidendi laste karikaetapp Rakveres 17.10.2020

Laupäeval maadlesime  Presidendi laste karikaetapil Rakveres kreeka-rooma maadluses. Aaron sai tubli II koha, Pavel võitles välja 19 osaleja seast tubli III koha. Neljandaks tulid Loit ja Tomi. Veli sai hulga kogemusi. Õnnitlused tegijatele ! Olge kõik terved !

Vana-Vigala maadlusvõistlused 17.10.2020.

Täna maadlesid K. Palusalu Spordikooli maadlejad  Vana- Vigalas. Mürati täiega. Esikoha said Polina ja Christian. Teise koha Carl ja kolmanda koha Anatoli. Tänud lapsevanem Ted- le.

6. okt. 2020

10. Gustav Vahari mälestusvõistlused.

Laupäeval 3. oktoobril osalesid 3 Palusalu Spordikooli maadlejat Varblas Gustav Vahari mälestusvõistlustel. Kolm meie maadlejat saavutasid tublid teised kohad. Aaron Tõnismaa, Loore-Liisa Böttker ja Richard Böttker. Palju õnne !

28. sept. 2020

Leo Kreinini XIX mälestusvõistlused Paikusel.

Kristjan Palusalu Spordikooli õpilased võistlesid täna 26. septembril Paikusel XIX Leo Kreinini mälestusvõistlustel. I koha saavutasid Polina, Pavel ja Markus Mikk. III koha maadlesid välja Christian, Loore-Liisa, Richard ja Veli. Kuhjaga kogemusi said Aaron, Carl, Tomi ja Loit. Pildilt puudub Aaron. Õnnitleme võitjaid ja täname võistluse korraldajaid ning kiidame vastaseid.

22. sept. 2020

Nublust Nabiks III etapp.

Laupäeval 19. septembril toimus Viljandis Nublust Nabiks III etapp vabamaadluses. Meie spordikoolist osalesid kolm noorsportlast. Medalid said kaela kõik kolm. Vasakult Pavel Zadoroznõi, Polina Timsina ja Anatoli Zadoroznõi. Taga treener Andrei Jevsejev. Palju õnne !

Ed. Pütsepa mälestusvõistlused.

Laupäeval 19. septembril maadlesid kolm meie spordikooli õpilast Võrus Eduard Pütsepa mälestuseks. Kehakaalus -32 kg. saavutas Richard Böttker tubli III koha. Samas kaalus jäi Loit Pütsepp seekord kuuendaks. Kehakaalus -44 kg. saavutas esikoha Veli Pütsepp. Palju õnne tegijatele !

25. aug. 2020

Vändra lahtine matt 2020

22. augustil maadlesid 4 meie spordikooli last Vändras. Osalesid Eesti, Läti ja Leedu maadlejad. Oma kehakaalus said I koha Richard Böttker ja Polina Timsina. Kolmanda koha saavutas Aaron Tõnismaa. Loore-Liisa Böttker sai kogemuse võrra rikkamaks. Tänud lastevanematele kes kohal käisid. Tänud Vändra meestele hea võistluse korraldamise eest !

Algab uus õppeassta 2020/21

Tere kõik meie vanad ja uued sõbrad. Alustame meie uut sportlikku õppeaastat kolmapäeval kell 17.00 vanemad lapsed ja kell 18.30 nooremad lapsed. Ikka Nõmmel von Glehni hoovis maadlusmajas aadressil Vana-Mustamäe 2. Tere tulemast ! Ootame teid.

Kirna laager 2020.

13-17 august osalesime maadluslaagris Jõgevamaal Kirnas. Meie spordikoolist osales 9 tubli noort. Koos Jõgeva, Lähte ja Võru lastega tegime hoolega sporti. Ja matkasime….

Vanamõisa lastejooks.

Meie spordikool korraldas Vanamõisa käsitöölaadal 22. augustil lastejookse. Ilm oli ilus ja osales palju tublisid jooksusõpru. Aitäh tublidele lapsevanematele ja lastele, kes üritust aiatsid korraldada.

11. aug. 2020

Kurgjärve suvelaager 2020.

20-28 juuli laagerdasime Haanjamaal Kurgjärve spordibaasis. Rohkem pilte leiad galeriist.