Täna 01. novembril maadlesime Palusalu Spordikooli poistega Saaremaal Orissaares Voldemar Väli mälestuseks. Läks hästi. I kohad Oliver Pajula, Carl Olek ja Ronald Punnisk. II kohad Sander Pajula ja Meelis Vilba. Tänud Tiit Uspenski le võistluse eest ja kraaps konkurentidele 🫡





